GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Alıcının sisteme girdiği bilgiler, sadece alıcıya aittir ve İyi Fikir Yazılım tarafından kullanılmaz. Bu verilerin güvenliğinin sağlanması için endüstri standardı önlemler uygulanır. Sitede yer alan bilgiler 256 bit'lik SSL kullanılarak şifrelenir ve veri güvenliği maksimum düzeyde tutulur. Tüm sunuculardaki veriler günde 2 defa olmak suretiyle yedeklenmektedir. İyi Fikir Yazılım, www.ekatip.com’un ücretli asil ya da ücretsiz deneme sürümlerine yapılan herhangi bir siber saldırı neticesinde veriler üzerinde oluşan hatalar, eksilmeler ve buna bağlı olarak yaşanan maddi, manevi kayıplar yahut kazançlardan sorumlu tutulamaz.

Site üzerinde yapılan sayfa gezinme işlemleri istatistiki olarak kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler kullanıcı ayırt edici olmayıp sitenin geliştirilmesi ve daha iyi hizmet vermesi amacıyla toplanmaktadır.

Olası kötü niyetli kullanımı önlemek için siteye giriş ve çıkış işlemlerinin yapıldığı tarih, saat ve IP (internet) adresi kaydedilmektedir. Ortaya çıkabilecek kötü niyetli kullanımda, bu bilgiler olası bir hukuki süreçte delil olarak kullanılabilecektir.